GiBud.no : Frimerker : Vest Europa : Østerrike : Østerrike stemplet : Auksjon
ØSTERRIKE: Dobbeltørn 3 kr 1883 stemplet       Annonse nr: 2224218

Afa nr 35. Katalogverdi dkr 2

Fraktkostnader:
Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser.

Objektets tilstand
Salgspriskr 1,00
Startet27.05.2019 09:00:41
Slutter03.06.2019 12:04:03
FylkeOppland
Annonse vist16
ØSTERRIKE: Dobbeltørn 3 kr 1883 stemplet
Annonse nr: 2224218
Høyeste Budgiver Lars611 (1464)  Se budgivers karakterbok
Lars611kr 1,0003.06.2019 12:04:03
Selger:  TotenPhil

Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (7122)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 17.06.2019 23:51:47