GiBud.no : Frimerker : Vest Europa : Østerrike : Østerrike stemplet : Auksjon
ØSTERRIKE: Franz Josef I 1858 5 kr 1858 stemplet      Annonse nr: 2224211

Afa nr 8 II. Katalogverdi dkr 15

Fraktkostnader:
Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser.

Objektets tilstand
Salgspriskr 5,00
Startet27.05.2019 09:00:41
Slutter03.06.2019 12:03:15
FylkeOppland
Annonse vist12
ØSTERRIKE: Franz Josef I 1858 5 kr 1858 stemplet
Annonse nr: 2224211
Høyeste Budgiver Lars611 (1464)  Se budgivers karakterbok
Lars611kr 5,0003.06.2019 12:03:15
Selger:  TotenPhil

Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (7122)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.06.2019 05:58:02