L. van Beethoven. Sonaten      Annonse nr: 2223514
Utgitt av Leipzig & Berlin, C.F. Peters

En innbundet notebok med 400 sider med ulike sonater av Beethoven. Notearkene er helt fri for rifter, bretter og løse sider. Slitasje på innbindingen, men det er en gammel bok. Sikkert fra -30 tallet en gang. Men den er hel og helt uten rifter
Objektets tilstand
Utropspriskr 225,00
Kjøp nåkr 400,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 14d 11t 5min 4sek
Slutter17.04.2020 02:20:23
Annonse vist87

Karakterer (1075)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 02.04.2020 15:15:19