www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Postkort : Fylke/Stedskort Norge : Rogaland : Auksjon
76. S/h-kort 'Storgaden, Egersund' brukt -06. Sven Lars      Annonse nr: 2218300

 

Beskrivelse
156130

76. S/h-kort 'Storgaden, Egersund' brukt -06. Sven Larsen 1905. K-3
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektes tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 50,00  
Antall1
Slutter om 7d 5t 39min 11sek
Slutter28.03.2019 13:08:00
FylkeRogaland
Bud nåkr 140,00  
Annonse vist143
Referanse nr/#Weekly2018-08
Du er ikke logget inn

Logg inn for å legge inn bud på dette objektet.

Ikke medlem ? Klikk her.

Glemt Brukernavn eller passord ?.


 
Høyeste Budgiver Hermann66 (2776)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Hermann66kr 140,0011.03.2019 03:02:08
agricolakr 120,0009.03.2019 17:42:50
Myntolakr 110,00 (Autobud)09.03.2019 17:42:50
Myntolakr 85,0028.02.2019 13:00:59
kjmkr 80,00 (Autobud)28.02.2019 13:00:59
kjmkr 65,0027.02.2019 22:46:48
alffrankkr 62,00 (Autobud)27.02.2019 22:46:48
alffrankkr 60,00 (Autobud)27.02.2019 21:58:38
birgholkr 55,0027.02.2019 21:58:38
alffrankkr 50,0027.02.2019 17:26:04
Selger:  NORSTAMPS
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (2079)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 21.03.2019 07:28:49
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter