GiBud.no : Frimerker : Verden for øvrig : Sør/mellom-Amerika - Postfrisk : Auksjon
Argentina / Blomster kpl sats xx      Annonse nr: 2217280

Postfriskt

Objektets tilstand
Utropspriskr 3,00
Startet16.06.2019 21:31:13
Slutter08.07.2019 21:31:13
Solgt forkr 3,00
Annonse vist3
Argentina / Blomster kpl sats xx
Annonse nr: 2217280
Høyeste Budgiver modern (333)  Se budgivers karakterbok
modernkr 3,0006.07.2019 16:54:48
Selger:  Ande1

Medlem siden: 08.03.2014
Sted: Stockholm
Land: SWEDEN
Karakterer (18846)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.07.2019 06:09:11