GiBud.no : Frimerker : Norden : Island stemplet : Auksjon
Monnyputt Island STENPLET Tenestemerker Gildi      Annonse nr: 2211355

 Island   stenpla   Tenestemerke  overtrykk "Gildi"    3 aur tagget 12,5*12,5

Kvalitet  bra

Fasit nr Tj 22   Verdi kr 22

Afa nr   Tj 10b   Verdi Kr 18

For å gjøre de enklere:Bruk lenken under som stemmer med lande du ønsker.

For å sjå alle søk kun" Monnyputt ".

 Monnyputt Norge

Monnyputt Sverige

Monnyputt Finland

Monnyputt Danmark

Monnyputt Island

Monnyputt Færøyene

Monnyputt Grønland

Objektets tilstand
Salgspriskr 5,00
Slutter om 13d 0t 45min 49sek
Slutter03.08.2019 19:05:29
Annonse vist15

Selger:  monnyputt

Medlem siden: 08.04.2014
Sted: JONDAL
Karakterer (1720)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.07.2019 18:19:40