10702.Nk 508. Norsk flyging 50 år       Annonse nr: 2204158

Stemplet, se scan
Objektets tilstand
kr 15,00
Utropspriskr 2,00
Startet18.08.2019 08:35:58
Slutter23.08.2019 08:35:58
Solgt forkr 2,00
Annonse vist9
10702.Nk 508. Norsk flyging 50 år
Annonse nr: 2204158
Høyeste Budgiver fdy (1062)  Se budgivers karakterbok
fdykr 2,0023.08.2019 08:16:27
Selger:  Ryddegutta

Medlem siden: 06.12.2011
Sted: Espa
Karakterer (5732)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 29.01.2020 10:03:55