10700. Nk. 496-97. Håkonshallen       Annonse nr: 2204156

Stemplet, se scan
Objektets tilstand
kr 15,00
Utropspriskr 3,00
Startet18.08.2019 08:35:58
Slutter23.08.2019 08:35:58
Solgt forkr 3,00
Annonse vist14
10700. Nk. 496-97. Håkonshallen
Annonse nr: 2204156
Høyeste Budgiver fdy (850)  Se budgivers karakterbok
fdykr 3,0018.08.2019 19:50:28
Selger:  Ryddegutta

Medlem siden: 06.12.2011
Sted: Heimdal
Karakterer (5333)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.10.2019 17:29:08