www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Frimerker : Norden : Island stemplet : Auksjon
Monnyputt Island STENPLET 1939-45 fisker og flagg 50aur      Annonse nr: 2193591

 

Beskrivelse

 Island   stenpla   merker   1939-45 fisker og flagg   50aur  


Kvalitet  bra,



Fasit nr 251   Verdi kr M


Afa nr   229   Verdi Kr 2




For å gjøre de enklere:Bruk lenken under som stemmer med lande du ønsker.

OBS. Danske vest indien ligger under Danmark


HER ER LENKENE til de eg har på GI Bud


ALT KJØP NO


 1909 - 1945 Nk 96 - 344 (23)
 




Dette gjør eg for at du
 skal finne raskt fram til de du søker.

.AUKSJONER


  Finland stemplet (180)





Lykke til
Monnyputt


KLIKK på lenken under.

• England stemplet (1)
 
• 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 (12) • Færøyene (153) • Irland postfrisk & ustemplet (3) 
• Frimerkehefter (68) • Grønland (143) • Sveits lots & samlinger (1) 
• Frimerkehefter (297) • Island postfrisk & ustemplet (305) • Sveits postfrisk & ustemplet (8) 
• Tjeneste, porto og returmerker (9) • Island stemplet (294) • Østerrike stemplet (1) 
• Diverse (1) • Sverige postfrisk & ustemplet (593) • BRD stemplet (1) 
• Miniatyrark (78) • Sverige stemplet (524) • DDR postfrisk & ustemplet (1) 
• Lot, samlinger & partier (3) • Åland postfrisk & ustemplet (31) • Tyske stater (4) 
• Årssett og minneblokker (19) • Åland stemplet (50) • Diverse Vest Europa (31) 
• Danmark postfrisk & ustemplet (108) • Norden diverse (9) • Øvrige Øst Europa (3) 
• Danmark stemplet (109) • Sverige: Samlinger/lotter (2) • Asia - Stemplet (1) 
• Finland postfrisk & ustemplet (150) • England postfrisk & ustemplet (55) • Mynter fra Sverige (1)
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeFastpris Fastpris
Salgspriskr 3,00  
Antall tilgjengelig: 1
Slutter om 11d 21t 13min 43sek
Slutter03.08.2019 16:35:23
Bud nå0  
Annonse vist19
Du er ikke logget inn

Logg inn for å legge inn bud på dette objektet.

Ikke medlem ? Klikk her.

Glemt Brukernavn eller passord ?.


 
Budliste
Selger:  monnyputt
Profilbilde
  
Medlem siden: 08.04.2014
Sted: JONDAL
Land: NORWAY
Karakterer (1720)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 22.07.2019 19:21:40
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter  
Count::