Beito Høyfjellshotel. Valdres. Husmo. 2953/73.      Annonse nr: 2186481

Stemplet 1983 ?     Porto: Postens satser.   Emb. kr3.-  Samsender max 10 kort, da dette passer til porto og konvolutt.
Objektets tilstand
Utropspriskr 14,00
Startet11.02.2019 14:26:46
Slutter25.02.2019 13:15:00
Annonse vist2
Beito Høyfjellshotel. Valdres. Husmo. 2953/73.
Annonse nr: 2186481
Selger:  beverman

Medlem siden: 27.08.2015
Sted: Tveit
Karakterer (2325)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 25.08.2019 23:40:34