www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 : Auksjon
NK 365, "VESTRE JAKOBSELV 26 VII 48"      Annonse nr: 2185073

 

Beskrivelse

Pent merke.

Generelle vilkår:
Porto i henhold til den til en hver tid gjeldene takst kommer i tillegg til tilslagsprisen, sammen med et generelt tillegg på kr. 5 pr. forsendelse (ikke lott) til dekning av konvolutt og annet forpakningsmateriale. Ekstra utgifter som følge av spesielle ønsker fra kjøper vedrørende pakking og forsendelse må dekkes av kjøper. Jeg samler opp noen dager og fakturer ca. 1 gang i uka slik at portokostnadene ikke blir for voldsomme.
Objektes tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00  
Antall1
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet10.02.2019 18:17:41         
Slutter17.02.2019 18:16:00
FylkeRogaland
Solgt forkr 13,00  
Annonse vist16
Referanse nr/#5582
NK 365, "VESTRE JAKOBSELV 26 VII 48"
Annonse nr: 2185073
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver tem (3940)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
temkr 13,00 (Autobud)12.02.2019 21:44:49
Alfons2kr 11,0012.02.2019 21:44:49
temkr 9,00 (Autobud)11.02.2019 13:56:34
Soggebergetkr 7,0011.02.2019 13:56:34
temkr 1,0010.02.2019 22:24:12
Selger:  olavemil
Profilbilde
  
Medlem siden: 02.08.2015
Sted: Hjelmeland
Land: NORWAY
Karakterer (58)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 17.02.2019 22:10:45
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter