Rundstemplet NK534 " Drammen " 25.11.1963      Annonse nr: 2173607
S38-NK534 Drammen
S38-NK534 Drammen

Rundstemplet NK534 " Drammen " 25.11.1963 (se bildet)

Merket vist på bildet er merket som leveres

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet04.02.2019 18:25:06
Slutter17.02.2019 18:23:00
FylkeOppland
Annonse vist17
Rundstemplet NK534 " Drammen " 25.11.1963
Annonse nr: 2173607
Høyeste Budgiver Kaj-x (1376)  Se budgivers karakterbok
Kaj-xkr 1,0004.02.2019 19:11:44

Karakterer (13893)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.04.2019 23:05:15