GiBud.no : Frimerker : Vest Europa : Østerrike : Østerrike stemplet : Auksjon
ØSTERRIKE: Portomerke 1 kr Overtrykk 1919 stemplet      Annonse nr: 2170605

Afa nr P.72. Katalogverdi dkr 140

Fraktkostnader:
Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser.

Objektets tilstand
Salgspriskr 45,00
Slutter om 4d 14t 7min 20sek
Slutter24.06.2019 10:18:11
FylkeOppland
Annonse vist29

Selger:  TotenPhil

Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (7152)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.06.2019 20:10:51