ØSTERRIKE: Avismerke 5 h. trekantet 1916 stemplet      Annonse nr: 2170604

Afa nr A.30. Katalogverdi dkr 25

Fraktkostnader:
Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser.

Objektets tilstand
Salgspriskr 8,00
Startet27.05.2019 10:18:11
Slutter03.06.2019 12:03:31
Annonse vist21
ØSTERRIKE: Avismerke 5 h. trekantet 1916 stemplet
Annonse nr: 2170604
Høyeste Budgiver Lars611 (1705)  Se budgivers karakterbok
Lars611kr 8,0003.06.2019 12:03:31
Selger:  TotenPhil

Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (7688)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.08.2019 22:19:15