ØSTERRIKE: Avismerke 2 h. trekantet 1916 stemplet      Annonse nr: 2170603

Afa nr A.29. Katalogverdi dkr 25

Fraktkostnader:
Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser.

Objektets tilstand
Salgspriskr 8,00
Startet22.07.2019 10:38:29
Slutter11.08.2019 11:19:04
Annonse vist29
ØSTERRIKE: Avismerke 2 h. trekantet 1916 stemplet
Annonse nr: 2170603
Høyeste Budgiver Lars611 (1858)  Se budgivers karakterbok
Lars611kr 8,0011.08.2019 11:19:04
Selger:  TotenPhil

Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (7836)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.09.2019 08:19:43