### 4-ring 584 = Urangsvaag, Bremnes (Ho, 8 pkt)      Annonse nr: 2170110
dv10021

4-ring 584 = Urangsvaag, Bremnes (Ho, 8 pkt) på kort til USA. Ankomst stpl. 15-1-1906, frankert med NK 79. Kortet med litt hj.slitasje. Flott objekt for lokalsamleren!
NB! Ingen utsendelse av objekter 6-20 juli grunnet ferie, men du må gjerne by på mine objekter! For postkort, se beskrivelse hvor vidt kortet er UB (ubrukt) eller brukt. For frimerker og brev se scan for kvalitet og tagging. Returrett for feil som ikke er beskrevet eller fremkommer av scan. Porto belastes kjøper etter postens satser + 5 kr. Minimum kr. 21 per forsendelse. Tar ikke ansvar for objekter som blir skadet eller borte under postgangen. Forsendelser med samlet tilslagssum på 1000 kr eller mer sendes i rekommandert brev, dersom ikke annet avtales.
Objektets tilstand
Utropspriskr 800,00
Slutter om 4d 13t 28min 45sek
Slutter20.07.2019 14:35:28
Annonse vist31

Selger:  only4you

Medlem siden: 05.08.2015
Sted: Sande
Karakterer (2012)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 16.07.2019 01:06:43