Deutshes Rokoko      Annonse nr: 2162758
Kabinett im Schloss Wilhelmstal bei RaffelIn der Amalienburg im Nymphenburger Park, München

Dette er en flott mappe fra Reichbahnsentrale für den Deutschen Reischeverkehr, Berlin. Mappen inneholder 9 fotografier av gamle Tyske malerier. Bildene er meget lett festet til et pappunderlag som er litt gulnet. Denne mappen er nok fra før krigen, men det står ingen årstall på den. Fotografimålene er 132x192 mm. og totalmålene med pappunderlaget er 226x286 mm.

Det er kun aldersslitasje / gulnet. Ingen bretter eller rifter. Faktisk et meget pent eksemplar

Objektets tilstand
Utropspriskr 190,00
Kjøp nåkr 290,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 16d 9t 56min 44sek
Slutter05.03.2020 19:04:18
Annonse vist173

Karakterer (1036)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.02.2020 09:07:34