Borregaard 1889 - 1939      Annonse nr: 2145328

Dette er en særdeles flott bok på hele 290 sider i formatet230 x 310 mm. Det er ingen bretter, rifter eller løse sider. Og slitasje ellers er omtrent lik null. Står i boktittelen at det er historien fra 1889-1939, men den starter allerede fra sommeren 1016 da kong Olav den Hellige kom dit hvor Borregaard komplekset i dag står. Utgitt på Johan Grundt Tanum i 1939.
Objektets tilstand
Utropspriskr 350,00
Kjøp nåkr 420,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 16d 17t 17min 31sek
Slutter15.02.2020 14:05:19
Annonse vist88

Karakterer (1013)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 29.01.2020 20:47:48