GiBud.no : Frimerker : Norge førstedagsbrev FDC : Norge FDC 1980-1989 : Auksjon
FDC 1972 Nk. 978-81 Arbeidsliv I. Blokk 4      Annonse nr: 2125772

Beskjeden slitasje

Oppsamling for samsending -ubruktmax 3 dager. For at det skal fungere må bud være lagt inn før dagens auksjon avsluttes

kr 24,00
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet06.01.2019 10:24:46
Slutter14.01.2019 15:00:00
FylkeHedmark
FDC 1972 Nk. 978-81 Arbeidsliv I. Blokk 4
Annonse nr: 2125772
Høyeste Budgiver majornerd (6271)  Se budgivers karakterbok
majornerdkr 1,0006.01.2019 10:47:39

Karakterer (23732)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.03.2019 07:32:22