GiBud.no : Frimerker : Norge førstedagsbrev FDC : Norge FDC 1970-1979 : Auksjon
FDC 1972 Nk. 684-85 Posthornmerkene Blokk 1      Annonse nr: 2125762

Beskjeden slitasje

Oppsamling for samsending -ubruktmax 3 dager. For at det skal fungere må bud være lagt inn før dagens auksjon avsluttes

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet06.01.2019 10:20:49
Slutter14.01.2019 15:00:00
FylkeHedmark
Solgt forkr 3,00
Annonse vist7
FDC 1972 Nk. 684-85 Posthornmerkene Blokk 1
Annonse nr: 2125762
Høyeste Budgiver majornerd (6903)  Se budgivers karakterbok
majornerdkr 3,00 (Autobud)10.01.2019 21:28:06
solheim9kr 3,0010.01.2019 21:28:06
majornerdkr 1,0006.01.2019 10:48:17

Karakterer (25095)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 20.06.2019 08:24:49