ØSTERRIKE: Vegbru i Göstling 1985 stemplet       Annonse nr: 2122235

«Serie» på ett frimerke. Afa nr 1726. Katalogverdi dkr 4

Fraktkostnader:
Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser.

Objektets tilstand
Salgspriskr 1,50
Slutter om 22d 4t 58min 53sek
Slutter11.11.2019 11:22:29
Annonse vist27

Selger:  TotenPhil

Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (7960)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 20.10.2019 06:23:36