ØSTERRIKE: Frimerkets Dag 1977 stemplet       Annonse nr: 2122229

«Serie» på ett frimerke. Afa nr 1454. Katalogverdi dkr 12

Fraktkostnader:
Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser.

Objektets tilstand
Salgspriskr 4,00
Slutter om 22d 4t 50min 21sek
Slutter11.11.2019 11:22:28
Annonse vist20

Selger:  TotenPhil

Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (7960)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 20.10.2019 06:32:07