GiBud.no : Frimerker : Norden : Island stemplet : Auksjon
ISLAND - HANNES HAFSTEIN MINNEUTGAVE 1954.      Annonse nr: 2104369

AFA vurderer denne komplette serien til 285,-.
Objektets tilstand
Utropspriskr 40,00
Slutter om 9d 11t 43min 34sek
Slutter01.08.2019 17:53:04
Annonse vist14

Selger:  svalestjert

Medlem siden: 20.07.2015
Sted: Grimstad
Karakterer (23)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.07.2019 06:09:30