Prinsesse Daisy. - Judith Krantz      Annonse nr: 2093297
Lyst område på siden er kun på scan

En særdeles pen bok uten rifter, bretter og løse sider. Kun en helt minimal slitasje på ø. og n. hj. på ryggen mot for og baksiden. Mangler billedomslag. Utgitt på Hjemmets Bokforlag 1995. Ca. 620 sider, så derfor regner jeg med at bok 1 og 2 er samlet under 2 permer.
Objektets tilstand
Utropspriskr 40,00
Kjøp nåkr 60,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 5d 18t 42min 41sek
Slutter04.03.2020 20:10:42
Annonse vist101

Karakterer (1041)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 28.02.2020 01:28:01