Gullhår i Tåkeheimen og andre eventyr. B. Lindblom      Annonse nr: 2082643

En bok hvor perm og bok har skilt lag. Ryggen har fått revet av en ca. 1 cm. lang bit oppe og nede samt at det er to rifter midt på ryggen som ikke er gjennomgående. Hjørneslitasje på omslaget. Ingen bretter, rifter og løse sider ellers i boken. Utgitt på A.M.Hanches Forlag 1943
Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Kjøp nåkr 30,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 4d 19t 34min 40sek
Slutter26.01.2020 23:56:55
Annonse vist89

Karakterer (1008)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.01.2020 04:22:15