Tidevannets Fyrste. - Pat Conroy      Annonse nr: 2059298

En særdeles pen bok helt uten bretter, rifter og løse sider. Det er kun litt minimal slitasje helt ytterst på omslagets hjørner og ellers kun noe minimalt på enkelte steder av ytterkantene. Utgitt på Hjemmets Bokforlag 1990
Objektets tilstand
Utropspriskr 60,00
Kjøp nåkr 90,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 14d 12t 34min 45sek
Slutter09.03.2020 03:50:27
Annonse vist100

Karakterer (1038)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.02.2020 15:15:42