www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Frimerker : Rekvisita & utstyr : Kataloger ol. : Auksjon
Handlerkatalogen 2019      Annonse nr: 1982531

 

Beskrivelse
Frankeres med nye lux stpl merker
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Nytt i original embalasje
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeMultiobjekt Auksjon Multiobjekt
Utropspriskr 135,00  
Antall99 (Opprinnelig 100)
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet01.11.2018 13:21:16         
Slutter29.11.2018 10:29:00
FylkeRogaland
Laveste vinnerbudkr 135,00  
Annonse vist267
Handlerkatalogen 2019
Annonse nr: 1982531
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver polarkaren (393)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudAntallVinnendeDato
Hordamannkr 135,001Ja (1)03.11.2018 20:56:28
Kalixkr 135,001Ja (1)04.11.2018 16:40:14
monte-felizkr 135,001Ja (1)11.11.2018 10:47:22
polarkarenkr 135,001Ja (1)25.11.2018 17:00:07
polarkarenkr 135,001Ja (1)25.11.2018 17:00:32
AkAbAkr 135,00 Kjøp nå1Ja (1)09.11.2018 14:17:33
Antall igjen: 94
Selger:  NORSTAMPS
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (2320)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 23.04.2019 23:08:38
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter