www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Frimerker : Rekvisita & utstyr : Kataloger ol. : Auksjon
Handlerkatalogen 2019      Annonse nr: 1982531

 

Beskrivelse
Frankeres med nye lux stpl merker
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektes tilstand
Nytt i original embalasje
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeMultiobjekt Auksjon Multiobjekt
Utropspriskr 135,00  
Kjøp nåkr 135,00  Kjøp nå  Hjelp
Antall99 (Opprinnelig 100)
Slutter om 13d 19t 54min 3sek
Slutter29.11.2018 10:29:00
FylkeRogaland
Bud nåkr 135,00  
Annonse vist155
Du er ikke logget inn

Logg inn for å legge inn bud på dette objektet.

Ikke medlem ? Klikk her.

Glemt Brukernavn eller passord ?.


 
Høyeste Budgiver monte-feliz (6841)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudAntallVinnendeDato
Hordamannkr 135,001Ja (1)03.11.2018 20:56:28
Kalixkr 135,001Ja (1)04.11.2018 16:40:14
monte-felizkr 135,001Ja (1)11.11.2018 10:47:22
AkAbAkr 135,00 Kjøp nå1Ja (1)09.11.2018 14:17:33
Antall igjen: 96
Selger:  NORSTAMPS
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (1370)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 15.11.2018 14:34:57
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter