GiBud.no : Frimerker : Norden : Sverige: Samlinger/lotter : Auksjon
Monnyputt SverigePOSTFRISK Lott med Automat/hefte ark      Annonse nr: 1978660
Velg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bilde

POSTFRISK lott med automat/hefte ark

34  automathefte ark 1956-1966 sjå bilde her er noen med litt verdi ca 2000 etter Fasit katalogen
39 hefteark +1 miniark fra 1966 til ut 1974,mangler kun vintersport 74 på alle i perioden  Verdi ca 2100

 Total Verdi 4100

Har mange postfriske merker ,hefter-ark fra Sverige og andre nordiske land. HER er alt KJØP NÅ auksjoner.
Bruk lenkene under som passer for de du leter etter, å kopier og legg inn i "SØKEROR" når du har klikka deg inn på "AVANSERT SØK" så sparer du tid .

   Monnyputt

For å sjå alle søk kun" Monnyputt ".

 Monnyputt Norge

Monnyputt Sverige

Monnyputt Finland

Monnyputt Danmark

Monnyputt Island

Monnyputt Færøyene

Monnyputt Grønland

Monnyputt England

Monnyputt Diverse

Utropspriskr 1,00  Minstepris ikke oppnådd
Startet28.10.2018 23:02:00
Slutter28.11.2018 23:02:00
FylkeHordaland
Bud nåkr 1,00  Minstepris ikke oppnådd
Annonse vist105
Monnyputt SverigePOSTFRISK Lott med Automat/hefte ark
Annonse nr: 1978660
Høyeste Budgiver arnetech (3548)  Se budgivers karakterbok
arnetechkr 1,0015.11.2018 06:55:30
Selger:  monnyputt

Medlem siden: 08.04.2014
Sted: JONDAL
Karakterer (1487)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 20.01.2019 04:54:59