Den mystiske samovaren. - Phyllis A. Whitney      Annonse nr: 1964220

En særdeles pen bok uten noen form for slitasje. Også billedomslaget er helt fri for slitasje.  Utgitt på Fredhøis Forlag. Inget årstall skrevet, bare copyright 1964. Men boken er utgitt etter 1974 da det er ISBN nummer på den
Objektets tilstand
Utropspriskr 40,00
Kjøp nåkr 60,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 13d 7t 35min 58sek
Slutter03.03.2020 00:05:29
Annonse vist90

Karakterer (1036)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.02.2020 16:29:31