Stjerneskudd. - Sidney Sheldon      Annonse nr: 1955419

En meget pen bok helt uten skade og slitasje. Det er kun en liten rift på billedomslagets baksides underkant og ellers litt minimal slitasje på oversidens ytterkant. Utgitt på Hjemmets Bokforlag 1995
Objektets tilstand
Utropspriskr 40,00
Kjøp nåkr 60,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 11d 5t 0min 3sek
Slutter13.04.2020 20:22:32
Annonse vist105

Karakterer (1075)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 02.04.2020 15:22:29