Blomster i vinduskarmen - Pett Siewers Abel      Annonse nr: 1948821

En bok i paperback utgave uten bretter, rifter og løse sider. Men det er noe slitasje på omslagssidene og da særlig på forsiden som har flere svake loddrette bretter og en brett n. hj. Ryggen er slitt, mens baksiden er ok. Det er også en julehilsen på 1.siden til tidligere eier. Utgitt på Gyldendal 1954. Mange bilder, men de er i S/H.
Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Kjøp nåkr 40,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 1d 9t 46min 31sek
Slutter20.02.2020 22:20:27
Annonse vist88

Karakterer (1036)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.02.2020 12:33:56