GiBud.no : Frimerker : Norge postfrisk & ustemplet : 1909 - 1945 Nk 96 - 344 : Auksjon
LONDON SERIEN 1943 I POSTFRISKE PAR SKANFIL 20000,-      Annonse nr: 1943542
Velg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bilde

Londonserien 1943 i postfriskt par SETT a 6 FRIMERKER x2.

MINSTEPRIS SATT TIL 11500, LAVERE BUD KAN MULIGENS BLI AKSEPTERT..
Rekommandert porto inkludert i utrop I NORGE.
Ønsker en verdibrev dekker jeg 200,- av 444,- I NORGE.
Kan også overleveres direkte i Haugesundsområdet etter avtale.
Nederste 20 øren i paret har noe helt nede i margen som jeg ikke er sikker på hva er.
Ønsker en originalbilder som jeg har tatt av serien, send meg melding.

PORTO 0,-

PLASTBESKYTTELSE BENYTTES.
KJØPER EN FLERE OBJEKT FRA MEG SÅ SENDER JEG SAMLET.

Kjøper betaler porto
Selger betaler
Utropspriskr 10 000,00  Minstepris oppnådd
Startet09.10.2018 22:15:09
Slutter18.10.2018 21:59:00
FylkeHordaland
Solgt forkr 11 501,00  Minstepris oppnådd
Annonse vist263
LONDON SERIEN 1943 I POSTFRISKE PAR SKANFIL 20000,-
Annonse nr: 1943542
Høyeste Budgiver tromvest (122)  Se budgivers karakterbok
tromvestkr 11 501,0013.10.2018 08:13:56
Lars611kr 10 000,0010.10.2018 12:20:54
Selger:  SverreG

Medlem siden: 30.10.2015
Sted: Sveio
Karakterer (2591)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 14.12.2018 17:04:44