GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1909 - 1945 Nk 96 - 344 : Auksjon
NK 268      Annonse nr: 1938951

Stemplet merke.

kr 15,00
Utropspriskr 1,00
Startet05.10.2018 16:03:56
Slutter12.10.2018 18:03:00
FylkeOslo
Annonse vist7
Referanse nr/#156
NK 268
Annonse nr: 1938951
Høyeste Budgiver majornerd (5310)  Se budgivers karakterbok
majornerdkr 1,0009.10.2018 21:27:16
Selger:  Bergfinn

Medlem siden: 23.07.2015
Karakterer (1240)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 14.12.2018 17:01:44