GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1909 - 1945 Nk 96 - 344 : Auksjon
Usjekket Antikva      Annonse nr: 1938906

6 merker (tagg og hjørne uregelmessigheter)

kr 15,00
Utropspriskr 1,00
Startet05.10.2018 15:05:54
Slutter12.10.2018 18:05:00
FylkeOslo
Annonse vist12
Referanse nr/#142
Usjekket Antikva
Annonse nr: 1938906
Høyeste Budgiver majornerd (5310)  Se budgivers karakterbok
majornerdkr 1,0009.10.2018 21:29:07
Selger:  Bergfinn

Medlem siden: 23.07.2015
Karakterer (1240)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 14.12.2018 16:59:49