GiBud.no : Frimerker : Norden : Sverige postfrisk & ustemplet : Auksjon
Monnyputt Sverige postfriskt OscarII Fasit nr 60      Annonse nr: 1900869

Sverige Postfriskt ,Oscar II  boktrykk   1 kr ubrukt merke

Kvalitet: bra merke hengslemerke bak

 Fasit Nr 60  Verdi Kr 1400

AFA  NR 53   Verdi KR  1200

For å gjøre de enklere:Bruk lenken under som stemmer med lande du ønsker.

For å sjå alle søk kun" Monnyputt ".

 Monnyputt Norge

Monnyputt Sverige

Monnyputt Finland

Monnyputt Danmark

Monnyputt Island

Monnyputt Færøyene

Monnyputt Grønland

noe du lurer på ta kontakt.

God handel

Monnyputt

Salgspriskr 199,00
Slutter om 9d 10t 38min 27sek
Slutter25.11.2018 01:15:05
FylkeHordaland
Annonse vist10

Selger:  monnyputt

Medlem siden: 08.04.2014
Sted: JONDAL
Karakterer (1376)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 15.11.2018 14:36:38