GiBud.no : Frimerker : Vest Europa : Øvrige Vest Europa : Auksjon
PORTUGAL: Kong Louis 15 r.1892 stemplet       Annonse nr: 1900864

Afa nr 67. Rundt hjørne oppe til høyre. Katalogverdi dkr 45

Salgspriskr 7,00
Slutter om 23d 10t 4min 28sek
Slutter15.10.2018 08:38:00
FylkeOppland
Annonse vist1

Selger:  TotenPhil

Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (5449)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.09.2018 22:33:32