GiBud.no : Frimerker : Vest Europa : Øvrige Vest Europa : Auksjon
PORTUGAL: Kong Louis 5 r.1892 stemplet       Annonse nr: 1900862

Afa nr 65. Katalogverdi dkr 20

Salgspriskr 6,00
Slutter om 24d 18t 40min 56sek
Slutter10.12.2018 09:15:38
FylkeOppland
Annonse vist3

Selger:  TotenPhil

Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (5701)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 15.11.2018 14:34:42