GiBud.no : Frimerker : Vest Europa : Øvrige Vest Europa : Auksjon
PORTUGAL: Kong Louis 50 r.1882 stemplet       Annonse nr: 1900860

Afa nr 62. Katalogverdi dkr 35

Salgspriskr 12,00
Slutter om 19d 4t 44min 57sek
Slutter12.11.2018 08:45:42
FylkeOppland
Annonse vist2

Selger:  TotenPhil

Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (5581)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.10.2018 04:00:45