www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Mynter & Sedler : Rekvisita & utstyr : Kataloger ol. : Auksjon
Katalog: Norges Mynter 2019      Annonse nr: 1867947

 

Beskrivelse
Sendes eller hentes på kontoret på Sola
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektes tilstand
Nytt i original embalasje
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeMultiobjekt Auksjon Multiobjekt
Utropspriskr 125,00  
Antall100
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet04.09.2018 23:20:38         
Slutter03.10.2018 23:15:00
FylkeRogaland
Laveste vinnerbudkr 125,00  
Annonse vist133
Katalog: Norges Mynter 2019
Annonse nr: 1867947
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Artemis (202)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudAntallVinnendeDato
Artemiskr 125,001Ja (1)22.09.2018 23:08:17
Antall igjen: 99
Selger:  NORSTAMPS
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (1370)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 15.11.2018 14:34:03
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter