GiBud.no : Frimerker : Norge postfrisk & ustemplet : Samlinger & lotter : Auksjon
BILLIG PORTO, 100 A-Post Innland, garantert postfriske      Annonse nr: 1854770

BILLIG PORTO, 100 stk A-Post Innland, garantert postfriske. Pålydende i 2018 kr. 1400, din pris 1000 + frakt kr. 24 (forsendelse som vanlig brev og sendes på kjøpers risiko, alternativt som Norgespakke kr. 175 som belastes kjøper).

Merkene kommer fra frimerkehefter, årsett og årbøker og er garantert postfriske (slik som de er når de kjøpes hos posten).

Se også mine andre auksjoner med postfriske merker, årbøker og hefteårsett som kan egne seg til portobruk.

Scan er en illustrasjon. Merkene som leveres vil være også være andre enn disse.

For postkort, se beskrivelse hvor vidt kortet er UB (ubrukt) eller brukt. For frimerker og brev se scan for kvalitet og tagging. Returrett for feil som ikke er beskrevet eller fremkommer av scan. Porto belastes kjøper etter postens satser + 5 kr. Minimum kr. 19 per forsendelse. Tar ikke ansvar for objekter som blir skadet eller borte under postgangen. Forsendelser med samlet tilslagssum på 1000 kr eller mer sendes i rekommandert brev, dersom ikke annet avtales.
AuksjonstypeMultiobjekt Auksjon Multiobjekt
Utropspriskr 1 000,00
Antall7 (Opprinnelig 8)
Startet28.08.2018 23:03:24
Slutter28.09.2018 22:51:00
FylkeVestfold
Annonse vist205
BILLIG PORTO, 100 A-Post Innland, garantert postfriske
Annonse nr: 1854770
BudgiverBudAntallVinnendeDato
-56 fordkr 1 000,00 Kjøp nå1Ja (1)01.09.2018 17:19:18
Antall igjen: 7
Selger:  only4you

Medlem siden: 05.08.2015
Sted: Sande
Karakterer (1333)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 15.11.2018 14:33:45