GiBud.no : Frimerker : Norden : Danmark stemplet : Auksjon
AFA 953 - 23 jun 1994      Annonse nr: 1849897

Har kun norsk bank.

kr 15,00
Utropspriskr 1,00
Startet28.10.2018 21:07:07
Slutter10.11.2018 21:07:07
FylkeRogaland
Annonse vist13
AFA 953 - 23 jun 1994
Annonse nr: 1849897
Høyeste Budgiver haming (2114)  Se budgivers karakterbok
hamingkr 1,0003.11.2018 12:34:31
Selger:  Roxi1

Medlem siden: 11.08.2015
Sted: Stavanger
Karakterer (4214)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 15.11.2018 14:35:11