GiBud.no : Mynter & Sedler : Norske mynter etter 1923 : Minnemynter : Auksjon
Posten 350 år 1997      Annonse nr: 1847287

Normal brukskvalitet. Katalogverdi Norges mynter 2007 kr. 30,-
Porto etter Postens satser.Selvfølgelig mulighet for oppsamling av objekter for å spare porto. 7 dagers betalingsfrist etter mottatt vinnermail. 14 dagers returrett ved ikke opplyste feil/mangler på enkeltobjekter (ikke lotter). Retur ellers kun etter avtale. Ønskes sending som oppkrav eller lignende må beskjed gis, ny faktura utstedes da. Om vanlig forsendelse blir borte i posten, ligger ikke ansvaret hos meg (ikke opplevd dette i løpet av mine over ti å som nett-selger). Trygg handel; i tillegg til positive karakterer her hadde jeg over 7300 positive karakterer på QXL (samme brukernavn). PayPal aksepteres mot et lite gebyr.
Objektets tilstand
Faktura med varen
AuksjonstypeMultiobjekt Auksjon Multiobjekt
Utropspriskr 5,00
Kjøp nåkr 5,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 1d 11t 38min 40sek
Slutter19.06.2019 17:31:03
FylkeHedmark
Annonse vist73

Selger:  Frimerkelig

Medlem siden: 19.09.2014
Sted: Stange
Karakterer (3874)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.06.2019 05:52:23