Berit gifter seg. - Disa Netterström-Jonsson      Annonse nr: 1815207

En ok bok nesten helt fri for bretter, rifter og løse sider. Kun en liten brett n. hj. på en side. Ellers har omslagets for og bakside noe slitasje på ytterkantene og hjørnene. Ryggen har slitasje hele veien, men mest øverst og nederst. Navn tidligere eier på 1 siden sammen med en barnetegning. Utgitt på Damm en gang på 50-tallet.
Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Kjøp nåkr 25,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 12d 12t 36min 14sek
Slutter12.03.2020 01:05:55
Annonse vist128

Karakterer (1041)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 28.02.2020 12:29:41