Kunsten å være gift - Nancy van Pelt      Annonse nr: 1813060

En særdeles pen bok helt uten bretter, rifter og løse sider. Det er kun en liten "stukning" på permens forsides ø. hj. og en liten slitasje helt øverst og nederst på ryggen. Utgitt på Norsk Bokforlag 1985
Objektets tilstand
Utropspriskr 35,00
Kjøp nåkr 50,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 5d 12t 28min 27sek
Slutter24.02.2020 01:35:56
Annonse vist151

Karakterer (1036)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.02.2020 13:07:29