Austin Maxi type 1750 og 1500. 1973 årgang      Annonse nr: 1813044

Det står nå skrevet i heftet British Leyland Motor Corporation 1973.Heftet er i meget god stand. faktisk helt fri for rifter og løse sider. Kun noen meget små hjørnebretter. Heller ingen oljeflekker eller slitasje. Ryggen ser ut som om den skulle ha kommet rett fra trykkeriet.
Objektets tilstand
Utropspriskr 90,00
Kjøp nåkr 120,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 9d 6t 15min 34sek
Slutter26.09.2019 23:50:22
Annonse vist159

Karakterer (939)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 17.09.2019 17:34:48