GiBud.no : Frimerker : Vest Europa : Frankrike : Frankrike postfrisk & ustemplet : Auksjon
##FRANKRIKE 1953 Postfrisk - GARGANTUA of RABELAIS##      Annonse nr: 1795683

Pent, postfriskt merke fra Frankrike.
Lykke til!

Porto etter postens takster, intet mer =O)

Utropspriskr 1,00
Startet05.10.2018 06:07:07
Slutter12.10.2018 06:07:07
FylkeVestfold
Annonse vist57
##FRANKRIKE 1953 Postfrisk - GARGANTUA of RABELAIS##
Annonse nr: 1795683
Høyeste Budgiver Malvin (1624)  Se budgivers karakterbok
Malvinkr 1,0007.10.2018 13:52:40

Karakterer (4405)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 14.12.2018 17:01:38