ØSTERRIKE: Julefrimerke 1978 stemplet      Annonse nr: 1775467

«Serie» på ett frimerke. Afa nr 1484. Katalogverdi dkr 3

Objektets tilstand
Salgspriskr 1,00
Slutter om 26d 16t 22min 16sek
Slutter11.11.2019 11:51:15
Annonse vist47

Selger:  TotenPhil

Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (7960)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 15.10.2019 19:28:59