GiBud.no : Frimerker : Norden : Danmark stemplet : Auksjon
DANMARK 1863. 16 Skill. rosalilla stukket kant AFA 10      Annonse nr: 1755714

En flot eksemplar fra Danmarks 16 Skill stukken kant i ren stemplet kvalitet til super lavpris!! AFA 10 (DKK 8000.-)
Forskuddsbetalning i Norge på DNB konto. Varene sendes etter at betalning er mottatt. Ved kjøp av flere objekter kan disse sendes samlet. På denne måten blir portoen billigere. Hvis du ønsker Rekommanderet sending (anbefales for dyrere objekter eller samlet brev) so kjem i tilleg NOK 45,00. Vanlige forsendelser som blir borte i posten, erstattes ikke. Vente i alle fall på min mail med alt informasjoner etter heldig auksjon! Regningen skulle være betalt senest 7 dogn etter maildatoen. Ellers gi beskjed ved ferie/sykdom etc. Tip:Portokostene Kr.45,00 for storbrev (førsendelser/FDC/lille loter osv,)dekker vare frem til 500g! Altså benytt sjansen,og ikke la denne muligheten gå fra deg til å kjøpe flere disser objekter for en lav fraktpris! Hvis du press knappen:"Se alle auksjoner fra selger" finne du mange interessant tilbud med motiver, loter, samlinger, enkeltmerker, brev osv. fra bade, Norge/Norden og Hele Verden!! :-) Lykke til!
Utropspriskr 600,00
Startet25.08.2018 17:44:44
Slutter01.09.2018 17:44:44
FylkeUtland
Solgt forkr 600,00
Annonse vist259
DANMARK 1863. 16 Skill. rosalilla stukket kant AFA 10
Annonse nr: 1755714
Høyeste Budgiver haming (2114)  Se budgivers karakterbok
hamingkr 600,0031.08.2018 10:17:04
Selger:  Harfager4

Medlem siden: 19.07.2015
Sted: Leipzig
Land: GERMANY
Karakterer (90)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 15.11.2018 14:35:42