GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1909 - 1945 Nk 96 - 344 : Auksjon
NK 164b flott OSLO Br. 18 2 36.. (b170)      Annonse nr: 1733766

Vm.st.3.............
Alle enkeltmerker er i feilfri stand viss ikkje anna er særskilt nemnt. Når det gjeld frakt så er brev tom 20g kr 16,- elles posten sine prisar + kr 3. Eg skal samle opp og ventar med å sende viss du har leiande bod inne.
Utropspriskr 10,00
Startet13.06.2018 17:50:03
Slutter22.06.2018 21:53:00
FylkeSogn og Fjordane
Solgt forkr 84,00
Annonse vist29
NK 164b flott OSLO Br. 18 2 36.. (b170)
Annonse nr: 1733766
Høyeste Budgiver Jeger51 (904)  Se budgivers karakterbok
Jeger51kr 84,0022.06.2018 21:45:21
yes2kr 82,00 (Autobud)22.06.2018 21:45:21
yes2kr 81,0022.06.2018 21:44:47
Jeger51kr 80,00 (Autobud)22.06.2018 21:44:47
Jeger51kr 75,00 (Autobud)22.06.2018 21:44:27
yes2kr 72,0022.06.2018 21:44:27
Jeger51kr 55,0022.06.2018 21:43:37
yes2kr 52,00 (Autobud)22.06.2018 21:43:22
Jeger51kr 50,0022.06.2018 21:43:22
yes2kr 17,0022.06.2018 21:43:12
EINARN01kr 14,00 (Autobud)14.06.2018 11:47:43
yes2kr 13,0014.06.2018 11:47:43
EINARN01kr 10,0013.06.2018 19:32:37
Selger:  pedro1965

Sted: Nordfjordeid
Karakterer (1515)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 16.08.2018 16:17:51