GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1909 - 1945 Nk 96 - 344 : Auksjon
NK 163b pent OSLO Br. 30 3 36.. (b169)      Annonse nr: 1733762

Vm.st.1.............
Alle enkeltmerker er i feilfri stand viss ikkje anna er særskilt nemnt. Når det gjeld frakt så er brev tom 20g kr 16,- elles posten sine prisar + kr 3. Eg skal samle opp og ventar med å sende viss du har leiande bod inne.
Utropspriskr 10,00
Startet13.06.2018 17:48:12
Slutter22.06.2018 21:51:00
FylkeSogn og Fjordane
Solgt forkr 105,00
Annonse vist35
NK 163b pent OSLO Br. 30 3 36.. (b169)
Annonse nr: 1733762
Høyeste Budgiver Jeger51 (904)  Se budgivers karakterbok
Jeger51kr 105,0022.06.2018 21:44:20
yes2kr 102,00 (Autobud)22.06.2018 21:44:03
Jeger51kr 100,0022.06.2018 21:44:03
yes2kr 83,0022.06.2018 21:43:47
Jeger51kr 80,00 (Autobud)22.06.2018 21:43:47
Jeger51kr 65,0022.06.2018 21:42:58
yes2kr 62,00 (Autobud)22.06.2018 21:42:58
yes2kr 56,0022.06.2018 21:42:42
EINARN01kr 55,00 (Autobud)22.06.2018 21:42:42
EINARN01kr 53,00 (Autobud)22.06.2018 21:42:41
Jeger51kr 50,0022.06.2018 21:42:41
EINARN01kr 23,0022.06.2018 12:54:04
EIL_NPF_1kr 22,00 (Autobud)22.06.2018 12:54:04
EIL_NPF_1kr 17,0018.06.2018 08:20:11
EINARN01kr 14,00 (Autobud)14.06.2018 11:48:06
yes2kr 13,0014.06.2018 11:48:06
EINARN01kr 10,0013.06.2018 19:32:17
Selger:  pedro1965

Sted: Nordfjordeid
Karakterer (1515)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 16.08.2018 16:18:04